Terapia Bars

„Co by się stało, gdybyś zaczął dbać i troszczyć się o siebie? Co by było, gdybyś otworzył się na bycie tym wszystkim, czym zdecydowałeś, że nie możesz być? Co by było, gdybyś zaczął się zastanawiać, jak ważny jesteś dla tego świata?”

Gary Douglas

Barsy to 32 punkty na głowie, które magazynują nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia, np.: pieniędzy, własnej mocy, smutku, radości, zdrowia, starzenia się, ciała, seksualności oraz innych.

W wyniku zaprogramowanych w nas przekonań nasze życie przebiega schematycznie i nie możemy kreować swojego życia tak, jakbyśmy pragnęli.. Nasze sukcesy są okupione ciężką i mozolną pracą, powielamy zachowania naszych przodków i podlegamy wpływom świata, w jakim żyjemy. Nasze marzenia są oceniane i przesiewane przez logiczny umysł.

Na Ziemi identyfikujemy się z naszymi myślami, uczuciami i emocjami. Prowadzi to do polaryzacji, uwięzienia i ograniczeń. Jesteśmy przez to odcięci od prawdziwej Jedności i od Otrzymywania. Żyjemy z dużym wysiłkiem, w ciągłej traumie, dramacie i niepokoju. Polaryzacja (biegunowość np. dobre-złe, słuszne-niesłuszne) przeszkadza widzieć istotę (jedność) rzeczy i w efekcie nie możemy zmienić tego, co byśmy chcieli. To uzależnienie od polaryzacji, emocji i myśli jest najsilniejszym uzależnieniem na Ziemi.

W rzeczywistości Wszechświat cały czas nas obdarowuje. A to my określamy, co jesteśmy w stanie przyjąć. Sitem przesiewającym nasze przyjmowanie są właśnie nasze emocje, poglądy i opinie.

Terapia Barsy uwalnia nas od tego wszystkiego, rozładowuje napięcia związane z naszymi przekonaniami i ułatwia większy dostęp do Świadomości i Jedności. Życie nie wymaga już tak wiele wysiłku, zaczynamy czuć połączenie i wsparcie Wszechświata.

Barsy są punktami przechowującymi dane w komputerze ludzkich mózgów jak twarde dyski. Nasz mózg działa jak komputer, do którego zostały wprowadzone wszystkie nasze programy, opinie i przekonania.

Sesja polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie i przyciągnięciu do ciała energii. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa.

Wprowadzamy do systemu mózgu „wirusa” świadomości, który powoduje, że przestajemy funkcjonować na bazie naszych programów i zaczynamy przyjmować – zamiast odrzucać. W wyniku tego następuje uwolnienie przekonań i osądów, jakich nabraliśmy we wszystkich naszych wcieleniach. Zaczynamy być obecni w naszym życiu, przeszłość nie ma takiego wpływu na przyszłość, zmieniają się prawdopodobieństwa przyszłych możliwości. Dokonujemy zmian we wszystkich obszarach swojego życia. Sesja jest bardzo przyjemna i relaksująca, a jej efektem jest zmiana samopoczucia, zdrowia oraz zmiany w życiu.

Szybkość efektów zależy od tego jak szybko jesteśmy w stanie puścić swe ograniczenia. Czasami już po pierwszej sesji czujemy zmianę i więcej przestrzeni w naszym życiu.

Brak możliwości komentowania